CZAS REALIZACJI PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA

W grudniu 2021 w okresie przedświątecznym skracamy czas realizacji zamówień do 1-3 dni roboczych (od dnia zaksięgowania wpłaty). Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie paczki dotarły do naszych Klientek i Klientów przed Świętami! 🙂

DARMOWA DOSTAWA w grudniu dla wszystkich płatności opłaconych przelewem.

 

CZAS I KOSZT DOSTAWY

Aby produkt, który zamówisz dotarł do Ciebie szybko i bezproblemowo, produkty Afroditte Collection na terenie Polski przesyłane są za pośrednictwem kuriera DPD z opcją płatności przelewem (10 zł) lub za pobraniem (19 zł), a także poprzez paczkomaty InPost (13 zł). Wybór formy przesyłki należy do Ciebie. Czas wysyłki zamówienia standardowo wynosi od 1 do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej wysyłce prosimy o dodatkową informację przy składaniu zamówienia.

Realizacja zamówień personalizowanych (grawer lub Twój biżuteryjny pomysł) ustalana jest indywidualnie.

 

DOSTAWA MOBILNA

Na terenie Tychów oraz Katowic istnieje możliwość dostawy zamówienia pod wskazany adres po uprzednim ustaleniu dostawy telefonicznie:

+48 731 294 375

lub mailowo:

office@afrodittecollection.pl

 

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Koszt wysyłki poza granice kraju jest ustalany indywidualnie dla każdego kraju. Jeśli w podanych przez nas opcjach nie ma interesującego Cię kraju skontaktuj się z nami. Zazwyczaj opłata wynosi między 19-60 zł w zależności od rodzaju wysyłki – przesyłka polecona Poczta Polska lub kurier DPD.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia na terenie Tychów lub Katowic po uprzednim ustaleniu odbioru telefonicznie:

+48 507 122 534

lub mailowo:

office@afrodittecollection.pl

Rabat -25% na WSZYSTKO z kodem: HAPPYNEWYEAR ważny do 07.02.2022!

X
Account
Cart
Search