KOSZTY DOSTAWY

W grudniu 2020 realizacja zamówień wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

W ostatnim tygodniu przed świętami (17.12-23.12.2019) realizacja wszystkich zamówień w 24h.

 

DOSTAWA

Aby produkt, który zamówisz dotarł do Ciebie szybko i bezproblemowo, produkty Afroditte Collection na terenie Polski przesyłane są za pośrednictwem kuriera DPD z opcją płatności przelewem (12 zł) lub za pobraniem (18 zł), a także poprzez paczkomaty InPost (12 zł). Wybór formy przesyłki należy do Ciebie. Czas wysyłki produktu standardowo wynosi od 1 do 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej wysyłce prosimy o dodatkową informację przy składaniu zamówienia. Realizacja zamówień personalizowanych ustalana jest indywidualnie.

 

DOSTAWA MOBILNA

Na terenie Tychów oraz Katowic istnieje możliwość dostawy zamówienia pod wskazany adres po uprzednim ustaleniu dostawy telefonicznie:

+48 731 294 375

lub mailowo:

office@afrodittecollection.pl.

 

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Koszt wysyłki poza granice kraju został ustalony indywidualnie dla każdego kraju. Jeśli w podanych przez nas opcjach nie ma interesującego Cię kraju skontaktuj się z nami.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia na terenie Tychów lub Katowic po uprzednim ustaleniu odbioru telefonicznie:

+48 731 294 375

lub mailowo:

office@afrodittecollection.pl.